Nuk jetojnë dot pa njëra-tjetrën, ja binjaket që kanë 90 vite bashkë (FOTO LAJM)

Ato nuk janë ndarë për një moment gjatë 90 viteve dhe kjo është historia e motrave binjake Joan dhe Jessie Baker. Ato e kanë të pamundur që të jetojnë larg njëra-tjetrës, ndonëse tentativat kanë qëne të shumta, për të parë se çfarë ndjesie mund të krijohej në distancë.

Jo vetëm që kanë një ngjashmëri të madhe, por dhe çdo aktivitet që ato kryejnë nuk e realizojnë pa praninë e njëra-tjetrës. Para 6 vitesh, të moshuarat vendosën të jetonin në shtëpi të ndara të cilat janë larg njëra-tjetrës vetëm 5 minuta. Ato përsëri kryejnë të njëjtat rite si më parë. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2014, ora 15:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori