"Nuk je 20 vjeçe që të rregullosh b**ët", Xhemi Shehu i kthehet ashpër komentuesit (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur shqiptare Xhemi Shehu ka qenë gjithmonë e dashur për publikun dhe vazhdon të jetë e tillë.

Ajo është akive në rrjete sociale teksa së fundmi ka publikuar imazhe duke ushtruar në palestër.

Në mesin e shumë komenteve ajo ka pranuar edhe një të çuditshëm.

"Ooooo Xhemi nuk je 20 vjeç të rregullosh b*thët, mosha bën te vetën s’bëhet gjë me zor, qetësohu se je mirë për moshën që ke”, i ka shkruar dikush prej ndjekësve dhe nuk ka munguar përgjigja e saj epike.

"Problemi jot që mendon se në palestër shkohet për te rregulluar b*thën prandaj po të përgatis që këtë pozë mund të shohësh edhe kur të shkoj 60!", i është kthyer ajo.
Shtuar më 08/09/2019, ora 20:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori