Nuk janë legjenda por njerëz të vërtetë (FOTO LAJM)

Francesco Lentini, ka lindur në Itali në 1889. Ai duhet të kishte një vëlla binjak, por diçka shkoi keq dhe trupi i binjakut të tij u bashkua me të. Si rezultat ai lindi me 3 këmbë, prindërit e tij nuk e pranuan dot dhe e dërguan në jetimore. Por ai nuk u dorëzua, kur ishte 8 vjeç filloi sportin dhe më pas u bë një profesionit në futboll. Ai vdiq në moshën 77 vjeçare.
Në galeri keni 7 histori reale, interesante dhe njëkohësishtfrikshme.

E megjithatë shumë prej tyre kanë jetuar vite të tëra.
Shtuar më 24/04/2019, ora 23:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori