"Nuk është shaka", Alketa Vejsiu zbulon publikisht si e kaloi Covid-19 (FOTO LAJM)

Alketa Vejsiu ka kaluar Covid-19.

Këtë moderatorja e ka zbuluar përmes një postimi në Instagram ku tregon se nuk e ka kaluar rëndë si disa raste që ka dëgjuar.

Megjithatë, Alketa bën thirrje që të gjithë të mbajnë maskat e të respektojnë rregullat.

“Coronen e kam kaluar, tamponi doli negativ para dy javesh! Qendrova 14 dite ne izolim ne shtepi. Jam mire per fat.

Kam degjuar raste vertete te renda dhe lutem cdo dite qe Zoti te mbroje njerezit afer meje dhe te gjithe shqiptaret! Corona nuk eshte shaka. Kujdesuni per veten!

Falenderoni Zotin dhe Festoni cdo dite qe keni shendet dhe jeni ne jete!”, shkruan Alketa Vejsiu krahas disa fotove nga Stambolli.

Shtuar më 20/10/2020, ora 11:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori