E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Nuk është Renee, një personazh publik është "urë lidhëse" mes Robertit dhe Norës (FOTO LAJM)

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë dy emra shumë të përfolur në publik, të cilët para pak ditëve i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

Nora ditë me parë kishte dal më shoqëri e në mesin e tyre ishte edhe politikani i njohur, Besnik Tahiri.

Ky takim duket se kishte ndodhur për ta përkrahur kandidaturën e Tahirit për deputet.

E përkrahje për Besnik Tahirin ka dhënë edhe ish-burri i Nora Istrefit, Robert Berisha.

Ai sot ka publikuar një foto të Tahirit duke bërë thirrje që ta votojnë atë në zgjedhjet e parakohshme parlamentare që do të mbahen me 6 tetor.

Shtuar më 13/09/2019, ora 13:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori