Nuk është fotografi por pikturë (FOTO LAJM)

Kushton deri në 34 mijë paund dhe me shumë shanse rrallë keni parë diçka të ngjashme në jetën tuaj.

Piktorëve të artit 3D i duhen rreth 10 muaj për të përfunduar një vepër të tillë gati surrealiste.

Zakonisht këto piktura frymëzohen prej natyrës apo kafshëve.

Një artist tha:

Unë po kërkoj një hiperrealizëm ekstrem që i paraprin çdo realiteti, do të jetë më real se fotografitë dhe vëzhguesit me definicion të lartë".


Shtuar më 11/01/2019, ora 11:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori