Nuk e pranon që është modele, por kjo vajzë po çmend Instagramin (FOTO LAJM)

Silvia Caruso është një e preferuar e rrjeteve sociale, e cila ka rreth 2 milion fansa vetëm në Instagram.

20-vjeçarja nuk e pranon se merret me modelim pro ndërkohë vazhdon tërheq vëmendjen e publikut me angazhimet e saj kryesore.

Pavarësisht nga detyrimet e shumta të biznesit, Silvia nuk e lë pas dore arsimin dhe se ajo Romë studion komunikimin.

Bukuroshja e përshkruan veten si një person i një fryme aventureske që adhuron natyrën, ëndërrimin dhe modën. /albeu.com/
Shtuar më 07/10/2019, ora 12:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori