Nuk e kishte prezantuar kurrë më parë, njihuni me mamin e Arilena Arës (FOTO LAJM)

Arilena Ara është një nga këngëtaret më të suksesshme brenda dhe jashtë kufinjve, karriera e së cilës ka nisur që nga ‘Gjeniu i Vogël’.

Dhe ditën e sotme ajo ka publikuar si rrallëherë mamanë e saj.

E ëma feston ditëlindjen dhe Arilena e ka uruar në llogarinë e saj në Instagram.

"Gëzuar ditëlindjen mama" ka shkruar këngëtarja në foto ku tregon dhe potretin e saj të plotë
Shtuar më 25/10/2019, ora 16:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori