E FUNDIT/ Super super Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO)
Nuk duruan dot larg njëri-tjetrit! Bashkohet çifti Zayn-Gigi (FOTO LAJM)

Ish anëtari i grupit “One Dorection” Zayn Malik dhe modelja Gigi Hadid janë kthyer më në fund bashkë, duke iu dhënë kështu një lajm shumë të mirë fansave të tyre.

Ata janë fotografuar pranë apartamenteve të njëri – tjetrit, si dhe u panë duke ecur krahë për krahë në rrugët e Neë York-ut.

Mirëpo edhe përse u kapën disa herë mat, Gigi dhe Zyan nuk pranuan të komentojnë publikikisht statusin e ri të marrëdhënies së tyre. /albeu.com/
Shtuar më 06/06/2018, ora 14:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori