Kur pak minuta jashtë shtëpie të bëjnë mirë, Rita Ora ''e nxehtë'' jashtë karantine (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur Rita Ora, është mbyllur këto ditë në shtëpinë e saj si shumë të tjerë.

Përveç një këngëtare shumë e dashur, ajo njihet edhe për shkak të bukurisë së saj dhe formave trupore, të cilat nuk heziton ti ekspozojë.

Ajo është mjaft aktive nëpër rrjetet sociale, duke u paraqitur vazhdimisht për miliona fansa që e ndjekin atë hap pas hapi.

fundmi ajo ka publikuar disa fotografi nga një shëtitje që ka bërë gjatë kohës së izolimit, duke shkruar se mezi po pret ti kthehet normalitetit.
Shtuar më 07/04/2020, ora 19:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori