"Nuk do të isha këtu pa ty", Sokol Balla bën dedikim e ndjerë për njeriun e zemrës

Moderatori Sokol Balla, jo rrallë herë ndan momente private me ndjekësit e tij në Instagram, si udhëtime apo dhe dedikime për njërëz të tij të afërm.

Së fundmi Balla ka postuar në Instagram një fotografi të babait të tij, të cilin e uron për ditëlindje.

Bashkangjitur fotos Balla shkruan se: Nuk do isha ketu ku jam, nese nuk do ishe ti. Jo thjesht se je babai im, por dhe njeriu qe me hapi i pari, deren magjike te televizionit. U befsh 100 babo!
Shtuar më 20/01/2019, ora 13:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori