Nuk do ta besoni kurrë sa vjeç mbush Hygerta Sako, moderatorja ndihet 24 (FOTO LAJM)

Hygerta Sako është një nga figurat më të njohura televizive në Shqipëri.

Ajo mori famë kur u shpall ‘Miss Albania’ në 1995 dhe pas këtij momenti nisi karriera e saj në televizion.

Prej shumë kohësh Sako është edhe një nga figurat më të njohura të emisioneve sportive me programet që drejton në televizionin shtetëror dhe ditën e djeshme ka festuar ditëlindjen e saj te 42-të.

Me anë të një foto të publikuar në llogarinë e saj në Instgram Sako ka shkruajtur:

“Nuk jam e lumtur që bëra 42, por jam e lumtur se ndihem si 24 dhe e dashuruar”.

Nga postimet duket se ajo po kalon pushimet në Vlorë dhe duket në një formë të mirë dhe mjaft e lumtur në këto ditë vere.
Shtuar më 10/08/2019, ora 13:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori