Thyen pritshmëritë, çfarë makine përdor aktori i preferuar i shqiptarëve (FOTO LAJM)

Veprimet e përditshme që kryen Arnold Schëarzengger të duken si një mision shërbimi i armatosur.

Kjo për faktin se aktori i kryen ato me makinën e tij SUV Brentëood Country Mart që të jepen përshtypjen e një tanku.

Ylli i "Terminatorit" është parë së fundmi teksa hypte në makinë e tij Pinzgauer për ty kthyer në banesën e tij.

Çmimi i kësaj makine filllon nga 18,000 dollarë deri në 70,000 dollarë në varësi të llojit.

Aktori është i njohur si koleksionist makinash pasi ai ka në posedim lloje të ndryshme duke nisur që nga ‘Hummers’ dhe deri tek M47 Patton, Mercedes-Benz Unimog dhe një Ex-Navy Dodge M37.
Shtuar më 13/11/2019, ora 14:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori