Nuk do i besoni syve, por po! Shikoni sa shumë ka ndryshuar Hueyda El Saied (FOTO LAJM)
Ajo gjithmonë ka rënë në sy me kaçurelat e saj, por këtë herë është shfaqur me një look krejtësisht ndryshe.

Balerina dhe moderatorja e dashur Hueyda El Saied ka vendosur të "heqë dorë" nga dredhat e saj.

Një fotografi e fundit e saj në rrjetet sociale ka bërë komentuesit konfuz pasi për herë të parë ka një ndryshim kaq drastik!

Tani ajo është mami i një djali me emrin Gabriel, i cili është 5 vjeç dhe ka lindur në qytetin Paris.
Shtuar më 01/10/2020, ora 21:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori