Nuk do e njihni, nuri i shtatzanisë e ka ndryshuar komplet Fatma Methasanin (FOTO LAJM)

Moderatorja shumë e pëlqyer nga publiku, Fatma Methasani po jeton ditët e saj më të bukura në pritje për t’u bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe Alfio pak ditë më parë zbuluan edhe gjininë e bebit dhe çifti së shpejti do bëhen me djalë.

Së fundmi kolegia e saj, Dojna Mema ka publikuar në Instagram një foto me Fatmën ku ihet re ndryshimi i moderatores.

Nuri i shtatzanisë e ka zbukuruar aq shumë Fatmën saqë shumë fansa nuk e njohën./albeu.com/
Shtuar më 22/11/2019, ora 16:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori