Note 7 prezantohet në muajin gusht (FOTO LAJM)

Samsung Galaxy Note 7 është një model që pritet të dalë në treg gjatë muajit gusht. Prezantimi i tij mësohet se do të bëhet me datë 2 gusht në një konferencë për mediat.

Pajisjet do të posedojnë ekranin QHD dhe procesorin Qualcomm Snapdragon 623 me 6 gigabajt RAM memorie.

Kamerat e Note 7 do të jenë të njëjta me ato të Galaxy S7 dhe S7 Edge. Pajisjet do të përfshijë kamerën ballore 5-megapixel kurse ajo kryesore 12 MP. /albeu.com/
Shtuar më 16/06/2016, ora 10:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori