Nora mohon të ketë kryer ndërhyrje, fansat e shajnë (FOTO LAJM)

Edhe Nora Istrefi nuk i ka shpëtuar syrit kritik të ndjekësve në rrjetet sociale, ku një ndryshim i dukshëm vihet re në dy foto, ku krahasohet si ka qënë dhe si është bërë. Shumë kritika janë vërshuar në drejtim të saj, e ndërsa e pëlqenin më shumë në fillimet e saj.

Në një intervistë të dhënë pak muaj më parë, këngëtarja është rrëfyer se nuk ka kryer operacione plastike, por nëqoftëse do të kishte një difekt, ajo menjëherë do të bënte një ndërhyrje. Ajo më tej ka shtuar se dëshiron të ndryshojë diçka, por ekziston frika se mos del keq. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 15:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori