Nora mban taka të larta, bum kritikash në Instagram (FOTO LAJM)

Nora Istrefi ndonëse është shtatzënë, vijon që ti kushtojë rëndësi paraqitjes së saj duke mbajtur taka mjaft të larta.

Por kjo gjë nuk i ka shpëtuar kritikëve në Instagram, të cilët nuk e kanë pëlqyer këngëtaren që rrezikon me takat.

Në foton në fjalë, Nora dhe pse shtatzënë, vihen re forma të rregullta trupore. /albeu.com/
Shtuar më 09/01/2015, ora 11:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori