Nora Istrefi shtatzënë, ja fotot në versionin klas (FOTO LAJM)

Ndonëse shtatzënë, Nora Istrefi ka ende një trup shumë seksi. Ajo është një ndër këngëtaret me linja perfekte dhe këtë e ka treguar edhe në një set fotosh që ka realizuar së fundmi. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2015, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori