E FUNDIT/ Fituan 3.7 milion euro nga kreditë, arrestohen 7 persona në Tiranë
Nora Istrefi shtatzënë, ja fotot në versionin klas (FOTO LAJM)

Ndonëse shtatzënë, Nora Istrefi ka ende një trup shumë seksi. Ajo është një ndër këngëtaret me linja perfekte dhe këtë e ka treguar edhe në një set fotosh që ka realizuar së fundmi. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2015, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori