Nora dhe Roberti në muaj mjalti (FOTO LAJM)

Pas një dasme madhështore, tashmë Nora Istrefi së bashku me bashkëshortin e saj Robertin, po shijojnë muajin e mjaltit.

Destinacioni i tyre ka qënë Turqia, e ndërsa këtë gjë këngëtarja e ka ndarë me miqtë dhe ndjekësit në Instagram, teksa ka postuar një video domethënëse. Nora bashkë me Robertin kanë përzgjedhur një resort turistik në Turqi. Në Instagram, Nora së fundmi ka postuar një video ku shihet duke shijuar muzikën e bukur. /albeu.com/

Shtuar më 11/09/2014, ora 10:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori