Noizy me dhurata për fëmijët jetimë (FOTO LAJM)

Dhe më herët Noizy ka treguar anën e tij të butë, teksa ka shkuar të vizitojë një jetimore. Ai ndryshe nga reperat e tjerë të cilët i shohim me armë në dorë, ka bërë një tjetër xhest të këndshëm. Këtë gjë e ka treguar ndërsa ka vizituar fëmijët jetimë në “Zyber Hallulli”. Ai është takuar me fëmijët dhe u ka bërë disa dhurata atyre. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 17:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori