Noizy ka një surprizë për të gjithë (FOTO LAJM)

Noizy gjithmone eshte i paparashikueshem dhe sjell supriza.

Për të gjithë fansat e tij që kanë pritur me padurim, reperi kete here sjell surprizën e radhës.

Noizy ka lajmëruar në prolin e tij në Instagram se do të publikojë albumin e ri me titull “Zin city”.

Gjithashtu albumi do të përmbajë 11 prej duke përfshirë edhe disa këngë që i kemi dëgjuar deri më tani prej këngëtarit. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 14:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori