Noizy dis Encës, kësaj radhe katër lopë (FOTO LAJM)

Së fundmi reperi Noizy dhe këngëtarje Enca, kanë kthyer në vëmendjen e ndjekësve të tyre "sherrin" që kanë patur kohë më parë.

Kjo ka ndodhur pas publikimit të klipit të ri të Encës, ku reperi e ka ngacmuar keq atë, duke i bërë një krahasim me dy "lopë".

Nga ana tjetër Enca, nuk ka hezituar ti kundërpërgjigjet ish-ortakut të saj, ku me anë të një fotoje në instagram shihet një majmun me mbishkrimin: "I kam mërzitur pak".

Por "sherri" nuk ka përfunduar me kaq, pasi Iconstyle ka publikuar një tjetër reagim të Noizyt për Encën ku shihen dy lopë të tjera.

Nuk dihet nëse ky sherr do të përfundojë, por tashmë pritet se si do të reagojë Enca. /albeu.com/

Shtuar më 13/10/2018, ora 10:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori