Noizy "çmend" gocat me muskujt e tij (FOTO LAJM)

Noizy duket në formë shumë të mirë fizike. Reperi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ai duket në formë shumë të mirë fizike dhe muskujt e tij do lënë gocat pa tekst.

Ndërsa sa i përket jetës së tij artistike javë më parë Rigelsi solli edhe bashkëpunimin e radhës me reperin Snik, "New Benz" mban titullin dueti.
Shtuar më 01/07/2019, ora 22:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori