Njihuni me "Tarzanin" e Kosovës (FOTO VIDEO)

Ky person quhet Ramiz Ramadani dhe është një personazh që rrallë mund ta hasësh.

Ai ha hithra, ftoh hekurin e skuqur, e fik cigaren me gjuhë dhe nuk i fiket, i bien me çekan në bark dhe nuk i dhemb, raporton Express.

Ramadani, që është nga fshati Smirë i komunës së Vitisë thotë se mund të ishte kandidat për çmimin Guinness, por se nuk ka përkrahjen e duhur.

Ndërsa, në rrëfimin e tij për gazetën thotë se ka fituar shumë para, teksa "sfidohej" nga personat që ishin skeptik lidhur me atë se çfarë mund të bëjë. /albeu.com/

Shtuar më 15/09/2014, ora 11:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori