Njihuni me super mbesën e Sabri Fejzullahut, kështu e uron këngëtari për diplomim (FOTO LAJM)

Mbesa e Sabri Fejzullahut, Ena ka përfunduar semimaturën dhe këtë e ka bërë të ditur vet këngëtari.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në "Facebook" ai ka uruar mbesën e tij, duke publikuar dhe dy fotografi të saj.

"Ena mbesa ime në Londër. Shpirti i gjyshit Sabri, Urime diplomimi Edi që do të bëhësh personalitet në Angli, Të dua shumë zemra e gjyshit", ka shkruar Sabri Fejzullahu në "Facebook".

Sabri Fejzullahu përveç Emralit dhe Bulzës, ka dhe dy fëmijë tjerë nga gruaja e parë, djalë dhe vajzë.
Shtuar më 29/06/2019, ora 11:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori