Njihuni me shtëpitë ku mund të ecni mbi tavan (FOTO LAJM)

Pëlqej
Duket e mahnitshme dhe këta njerëz duken sikur kanë një aftësi të jashtëzakonshme por jo.

Janë thjesht shtëpitë që janë ndërtuar në formë të tillë që tavani të jetë në dysheme dhe dyshemeja në tokë.

Gjithhashtu edhe vetë mobiliet dhe gjithcka tjeter janë vendosur në anë të kundërt për të krijuar efektin se po ecni lart në tavan.
/albeu.com/
Shtuar më 25/02/2018, ora 21:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori