E FUNDIT/ Zjarr te konviktet e Qytet Studentit, digjet banesa pranë tyre (VIDEO)
Njihuni me peshkataren më seksi në botë (FOTO LAJM)
Një peshkatare 24-vjeçare, e cila lundron rreth bregdetit të jugut të Floridës, po çmend ndjekësit në rrjetet sociale me aventurat e saj të mrekullueshme.

Emily Riemer është një prej peshkatareve më seksi në botë dhe së fundmi është mburrur se ka kapur një peshk 100 kg.

Ajo gëzon forma trupore fantastike, madje thekson se nuk e frekuenton palestrën, pasi peshkimi është një stërvitje më vete.

Njihuni me peshkataren më seksi në botë (FOTO LAJM)

Shtuar më 18/08/2019, ora 08:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori