Njihuni me nipërit e Vera Grabockës dhe Timo Fllokos (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pavarësisht se kanë shumë vite të lidhur Timo Flloko dhe Vera Grabocka janë akoma shumë të lidhur me njëri tjetrin dhe duhen si ditën e parë.

Timo është një nga figurat më të shquara të kinematografisë shqiptare ndërsa Vera një nga regjisoret dhe producentet më të sukseshme në vend.

Por këtë herë nuk do të ndalemi tek regjisorja Vera Grabocka apo tek bashkëshorti i saj aktori Timo Flloko, por tek vajza e tyre.

foto do të shihni Lindën, e cila prej kohësh jeton në SHBA si një miks mes tipare më të bukura të të dyve.

Gjithashtu hohim edhe dy djemtë e saj të cilët i kanë gëzuar çiftin Flloko-Grabocka duke i bërë gjyshër./albeu.com/
Shtuar më 19/03/2018, ora 23:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori