Njihuni me modelen myslimane që mposhti mentalitetin e vjetër (FOTO LAJM)

Edhe pse e veshur me rroba që karakterizojnë besimin e saj musliman, modelja ka arritur të bëj karrierë duke marrë pjesë në New York Fashion Week.

Aden si fëmijë ka jetuar në një kamp refugjatësh në Kenya dhe ka emigruar për në New York që në moshën 6-vjeçare.


Shtuar më 14/10/2018, ora 08:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori