Njihuni me karakteristikat e HTC One M9 Plus (FOTO LAJM)

HTC prezanton zyrtarisht dhe modelin më të ri HTC One M9 Plus, i cili është më i madh se paraardhësi i tij, me dizajn gati identik dhe trup të metaltë.

Pjesë e risive që ky model sjell është ekrani 5.2 inç, me dimension 150.99 x 71.99 x 9.61mm, kamera kryesore është 20MP. Maodeli i ri gjithashtu është i pajisur me sistemin e operimit Android 5.0 Lollipop me HTC 'China Sense' dhe me memorie të brendshme 3GB RAM, 32GB.

Pritet që HTC One M9 Plus të vije në tre versione ngjyrash, në gri, në kombinimin me ar dhe argjend dhe një tjetër version është në ngjyrë të artë. /albeu.com/
Shtuar më 08/04/2015, ora 16:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori