Njihuni me gratë bukuroshe të miliarderëve më të rëndësishëm në botë (FOTO LAJM)

Ato janë te bukura dhe të tashmë mjaft të pushtetshme. Bëhet fjalë për gratë e miliarderëve më të mëdhenj në botë.

Shumë prej tyre më te reja në moshë se bashkëshortët e tyre, ato duket se kanë gjetur lumturinë krah njerëzve me te pushtetshëm në planet.

Mes famës dhe luksit, ato janë gjthmonë në qendër të mediave të ndryshme botërore.
Shtuar më 23/05/2020, ora 13:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori