Njihuni me aeroportet më të frikshme në botë (FOTO LAJM)

Ka disa gjëra që duhet të merren parasysh kur vendoset për të udhëtuar.

Një prej këtyre gjërave është edhe lista në galeri e aeroporteve më të rrezikshëm në botë.

Ato janë vendosur pranë qendrave të banuara, pranë brigjeve të plazheve duke vënë në rrezik jetën e njerëzve.

Edhe pse deri tani nuk ka viktima, dhe sigurisht fotografitë janë kapur në një sfond dramatik, e vërteta është se janë të frikshëm. /albeu.com/
Shtuar më 10/02/2019, ora 20:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori