Njerëzit të cilët shpikin trendet më të reja të modës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Nëse shihni disa veshje të çuditshme në rrugë, ndoshta nuk është një njeri i çuditshëm, por një novator nga bota e modës.

Këta njerëz janë të parët që kapin ose madje shpikin trendet më të reja. Ne vendosëm të shkruajmë për ta.

Këta njerëz ndjekin një stil ndryshme dhe të pazakontë të veshjes dhe shpesherë përfundojnë duke u bërë objekt talljeje në internet. /albeu.com/


Shtuar më 13/03/2018, ora 12:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori