Njerëzit i kërkojnë të jetë e lumtur, Bebe Rexha i jep mesazh me gishtin e mesit (FOTO LAJM)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme, emri i së cilës përflitet shumë në rrjetet sociale dhe mediat rozë.

Ajo njihet për karakterin e saj të çiltër dhe të dashur, dhe këtë e ka treguar shpesh herë në përmes postimeve që ajo bën në rrjetet sociale.

E së fundmi Bebe ka reaguar ashpër ndaj atyre njerëzve që i kanë thënë këngëtares të bëjë këngë me histori të lumtura dhe jo ashtu siç ka bërë deri më tani ku tekstet e këngëve të saj janë pothuajse dramatike.

“Njerëzit vazhdojnë të më thonë: Bebe duhet të buzëqeshësh më shumë. Posto më shumë fotografi duke buzëqeshur, ti dukesh kaq emocionale. Shkruaj këngë të lumtura. Bëhu e lumtur. Pra, këtu është versioni im i një fotografie të buzëqeshur. Ndaloni t’u thoni vajzave se duhet të buzëqeshin për të qenë të bukura.”- shkruan Bebe.

Shtuar më 21/11/2019, ora 13:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori