Njerëz që u rritën, por ende janë fëmijë! (FOTO LAJM)

Pëlqej
"Të jesh një i rritur është njw gjw e mirw!"

Kjo është ajo që menduam në fëmijëri. Vitet kanë kaluar, dhe doli se kemi gabuar.

Megjithatë, disa njerëz edhe pse janw rritur akoma veprojnw si fwmijw, pwrcjell albeu.com

Ata nuk i marrin gjwrat shumë gjëra seriozisht.

Shihni disa fotografi të njerëzve që ende e përqafojnë fëmijën e tyre brenda vetes. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2018, ora 12:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori