Një verë e nxehtë për Albana Osmanin, bum komentesh në Instagram (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një nga femrat më të njohura dhe të suksesshme të ekraneve shqiptare, nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, tregon se po shijon pushimet e saj verore.

I referohemi Albana Osmanit, e cila është shumë e kujdesshme që të shfaqë linjat, teksa ndodhet në plazh.

Albana e cila shquhet për format e tonifikuara të trupit të saj, ka marrë komplimente nga miqtë dhe ndjekësit në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2014, ora 14:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori