Një vajzë me fat si Vesa, Big Basta nuk i ndal dedikimet romantike (FOTO LAJM)
Vesa Luma dhe Big Basta janë një nga çiftet më simpatikë të ekranit. Ata janë prindër të një djali, por edhe pse vitet kalojnë dashuria e tyre duket se rritet edhe më shumë. Dedikimet e shpeshta dhe energjia që përcjellin i ka bërë shumë të pëlqyer nga të gjithë. Edhe së fundmi reperi ka shkruar publikisht disa fjalë mjaft të ëmbla për bashkëshorten e tij.

“Ne 2021 behemi 10vjet bashke. Me duket sikur dje qe ka ndodhur ta gjej shpirtin tim binjak.. Eshte e veshtire te gjesh njerez te mire ne keto kohe qe te pershtaten ne cdo qelize te karakterit tend, prandaj jam me fat qe e kam. My ride or die, best friend for life Vesa Luma Love you”,? janë fjalët e reperit. Me siguri Vesa duhet të ndihet mjaft e emocionuar për këtë dedikim romantik.
Shtuar më 17/10/2020, ora 15:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori