Një tjetër sozi, edhe Kida paska "binjaken" e saj identike (FOTO LAJM)

Pak ditë më parë Elvana Gjata publikoi një video të një vajze që i ngjante jashtëzakonisht shumë!

Ajo shfaqej duke kënduar këngën e saj dhe Elvanës nuk mund t’i shpëtonte kjo gjë

Por sot kemi gjetur sozinë e një tjetër këngëtareje, që na bëri të fërkojmë sytë mirë.

Bëhet fjalë për një vajzë që i ngjan pa masë Kidës dhe që quhet Mirlinda. Sytë, vetullat dhe tiparet e rrumbullakëta e bëjnë të ketë një ngjashmëri të madhe me Kidën.

Shpresojmë që ta ketë vënë re edhe vete këngëtarja këtë ngjashmëri, pasi fansat e saj janë befasuar pa masë!

Shtuar më 14/08/2019, ora 09:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori