Një tjetër modele shqiptare pozon për Fadil Berishën (FOTO LAJM)

Fotografi i mirënjohur shqiptar Fadil Berisha, ka përzgjedhur sërish një tjetër bukuroshe e cila i shtohet modeleve të cilat gëzojnë një famë edhe jashtë. Pas shumë modeleve shqiptare të cilat tashmë kanë një karrierë të shkëlqyer, tashmë Megi Ndokaj është modelja e radhës e cila ka pozuar për Fadil Berishën.

Bukuroshja Ndokaj ka vendosur të nisë karrierën e saj përtej kufijve dhe padyshim Amerika është vendi ideal për të gjetur famën. Megi Ndokaj ka pozuar për Fadil Berishën, duke realizuar një set fotografik mjaft sensual.

Fotografi i mirënjohur ka postuar në profilin e tij në rrjetin social “Instagram”, një nga pozat e shumta të Megit. /albeu.com/

Shtuar më 23/09/2014, ora 11:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori