Një super Ferrari i ri hibrid (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ferrari i parë hibrid, e Maranello-s. Ajo do të jetë e kuqe më e shpejtë se e zakonshmje dhe me më shumë se 1000 Cv, do të kushtojë më shumë se një million euro dhe do të ketë një teknikë derivati të Formula 1.

Shikoni fotografitë. /albeu.com/
Shtuar më 20/12/2012, ora 12:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit