Një super Ferrari i ri hibrid (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ferrari i parë hibrid, e Maranello-s. Ajo do të jetë e kuqe më e shpejtë se e zakonshmje dhe me më shumë se 1000 Cv, do të kushtojë më shumë se një million euro dhe do të ketë një teknikë derivati të Formula 1.

Shikoni fotografitë. /albeu.com/
Shtuar më 20/12/2012, ora 12:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori