Një sirenë si Emily Ratajkowski (FOTO LAJM)

Ajo festoi ditëlindjen e saj të 28 javën e kaluar, në një ndejë të ‘çmendur’ të organizuar në Neë York City.

Ditëve të fundit, Emily Ratajkoëski ka shijuar momente tropikale me burrin e saj Sebastian Bear-McClard dhe disa miq special si Josh Ostovsky, i njohur si The Fat Jeëish.

Në fotografitë e fundit, Ratajkoëski tregoi kthesat e saj të lehta femërore, në rroba banje blu të lidhura rreth belit.

Bukuroshja e lindurBritani u vendos në rërë, nën një palmë, me ujin e bukur blu të oqeanit në sfond.

Në një tjetër pozë, ajo u fotografua nga disa shkëmbinj më lart, ndërsa u paraqit me valët që përshkonin trupin e saj.

Shtuar më 16/06/2019, ora 15:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori