Ēfarė ndodh kur babagjyshėt janė pijanecė? (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kujt nuk i pėlqen tė pijė nė kohė festash, madje edhe Babagjyshit tė Vitit tė Ri. Por nė fotot mė lart duket se kėta Babagjysha kanė pirė ca mė shumė seē duhet.

I shohim tė duke fjetur nė rrugė, nė korridorin e njė ndėrtese, pa ndjenja mbi tavolinė, ndėrkaq fėmijėt presin. /albeu.com/
Shtuar më 18/12/2012, ora 10:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.