Një sekond larg vdekjes! Pamjet e këtij kamioni po çudisin botën (FOTO LAJM)

Nëse do të kishte shpejtuar edhe pak, ndoshta shoferi i këtij kamioni do të ishte mes të vdekurve të tragjedisë pas shembjes së urës në Xhenoa.

Ai i ka shpëtuar vdekjes vetëm për një sekond dhe pamjet e kamionit që ka ndaluar pak centimetra larg vendit ku u shkatërruar ura po bëjnë xhiron e botës, raporton Albeu.com.

Të gjitha makinat para tij ranë duke shkaktuar deri më tani 11 të vdekur të konfirmuar nga autoritete italiane. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2018, ora 16:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori