Një nga këto pulovra duhet ta shtoni me patjetër në garderobën tuaj (FOTO LAJM)

Pulovrat janë gjithmonë në 'pole postion' për sa i përket gardërobës së dimrit, pikërisht për komfortin dhe butësinë e tyre. Cilat janë diktatet e fundit të modës? Revista e modës Grazia.it tregon sugjerimet për një dimër chic, duke u mbrojtur nga të ftohtët pa qenë nevoja të sakrifikoni look-un.

Tek modelet më të bukura të dimrit 2019">2019 janë ato me jakë rrethore, me 'v', njëngjyrëshe, me punime ose printe kafshësh. Çfarë kanë propozuar makrat më në zë për pasarelat vjeshtë-dimër? Hidhuni një sy fotove më poshtë.


Shtuar më 17/11/2019, ora 14:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori