Një nga këto fustane duhet të jetë me patjetër në garderobën tuaj ( FOTO LAJM)

Edhe pse jemi pothuajse në fillim të qershorit ende nuk kemi hequr nga garderoba jonë trikot e pulovrat e dimrit.

Por lajmi i mirë është se: Më në fund do dalë dielli.
Po vjen momenti të lehtësoni garderobën e të sistemoni rrobat shumëngjyrëshe që mbizotërojnë gjatë verës.

Fustanet janë në më të preferuarit gjatë verë. Përvec se nuk të mbajnë shtrënguar, të tregojnë të freskët dhe shumë stil. Këtë vit do të mbizotërojnë fustanet këmishë.

Ju mund ta zgjidhni të hapur anash apo me ripa ose me krahë. E rëndësishmë është të shkojë me tipin tuaj por mos harroni se një i tillë duhet të jetë me patjetër edhe në grderobën tuaj.

Shtuar më 23/05/2019, ora 20:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori