Një mami si Gigi Hadid, mahnit me pamjen gjatë shëtitjes me të bijën (FOTO LAJM)

Që kur mirëpriti vajzën e saj me të dashurin Zayn Malik në shtator, Gigi Hadid ka mbajtur një profil relativisht të ulët. Prandaj sa herë që super modelja del në New York me vajzën e saj tërheq gjithmonë vëmendjen.

Një ditë më parë, supermodelja është fotografuar në Manhattan, ku shfaqej me një pardesy shoqëruar me një kapele nga Louis Vuitton 1.100 dollarëshe. Pamja tonale – në nuancat të kafesë dhe devesë përfshinte një xhaketë dhe një palë çizme me takë të ulët.

Imazhi mund të përmbajë pajisje shtesë për syze dielli për makinën me rrota endacake të personit njerëzor

Dhe syzet e diellit në një formë ovale retro përputheshin me nuancat e përdorura. Modelja ka vazhduar të jetë jashtëzakonisht diskrete ndaj privatësisë të së voglës së saj që nga lindja vjeshtën e vitit që lamë pas.
Shtuar më 13/01/2021, ora 16:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori