Një lepurushe provokuese, Armina huton rrjetin me foto të reja (FOTO LAJM)

Pëlqej
Armina Mevlani është një nga blogeret më të përfolura në Shqipëri, për shkak edhe të lidhjes së saj me Shkëlzen Berishës.

Lidhjen e tyre disavjecare madje ata vetëm pak kohë më parë e zyrtarizuan në fejesë.

Këtë herë ajo ka publikuar disa fotografi ku duket shumë tërheqëse dhe në kokë ka vendosur një palë veshë lepurushi por seksi.

Të gjitha fansat e kanë komplimentuar për fotot, ndërsa Armina në përshkrim ka shkruar:

-Po tani cfarë? /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2019, ora 10:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori