E FUNDIT/ U bënë "tmerri" i Kamzës, policia u jep fund grupit të adoleshentëve
Një kukull barbie, njihuni me të fejuarën bukuroshe të Ladian Agalliaj (FOTO LAJM)

Një urim ditëlindje shkruar përbri një fotobalerinit të Top Channel, Ladian Agalliaj me një bionde bukuroshe na tërhoqi vëmendjen për të mësuar më shumë rreth Ditjonës me floket e verdhë dhe sytë e shkruar.

Ditjona duket se është e dashura prej disa vitesh e balerinit simpatik të Top-it, dhe dyshja postojnë shpesh foto në llogaritë e tyre në instagram, duke mos i kursyer dedikimet e ëmbla për njëri tjetrin.

Nuk e dimë nëse çifti ka plane për të marrë hapin e madh, por nga fotot e postuara ata duken tejet të dashuruar e me siguri (dhe e urojmë) që dashuria e tyre të finalizohet edhe me dasmë.
Shtuar më 22/10/2019, ora 13:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori